Terminlista / Innbydingar

Framsida    Resultat

Terminlista 2013
Terminlista 2011
Terminlista 2010
Terminlista 2009
Terminlista 2008
Terminlista 2007
Terminlista 2006
Terminlista 2005
Terminlista 2004
 
 

 Terminslista for Region Vest (Hordaland og Sogn og Fjordane)  Region Sør (Rogaland og Agder)

Terminlista - 2014                                                                                                                                                                         
 
Dato Ritt / Innbyding Klasse Arrangør Stad Resultat
05.04.2014 Sotramila Landeveg  MR CK Sotra Sotra  
06.04.20141 Rådalen Rundt Alle klassar  MR Fana IL Bergen  
30.04.2014 Steinsfjellet Opp Alle klassar CK Haugaland Haugesund Resultat
01.05.2014 Os Rundt Tur CK Henie Os  
03.05.2014 Sund Fellesstart Alle klassar MR Bergen CK Sund  
04.05.2014 Straumemilen Krins BCK Bergen  
10.05.2014 Sør-Karmøy Rundt Tur CK Haugaland Karmøy  
10.05.2014 Askøy Sykkelfestival - Bergheim Opp Alle klassar MC Askøy STK Sykkel Askøy  
10.05.2014 Askøy Sykkelfestival - Askøy Tempo Alle klassar  VC Askøy STK Sykkel Askøy  
11.05.2014 Askøy Sykkelfestival - Askøyrunden Alle klassar  VC Askøy STK Sykkel Askøy  
18.05.2014 Garborgriket Rundt Terreng Bryne CK Bryne  
18.05.2014 Siggjorittet Tur Bømlo SK Bømlo  
18.05.2014 Nordhordland Rundt Tur Nordhordland CK    
24.05.2014 Haugesund - Sauda Turritt Sauda sykkelklubb Haugesund / Sauda Turritt.com  Resultat
25.05.2014 6 Vatns runden Turritt Voss SK Voss  
25.05.2014 Skjærgårdsrittet Turritt CK Sotra Bergen  
27.05.2014 Fanafjellet Opp Alle klassar Fana IL Bergen  
31.05.2014 Bergen - Voss Turritt Bergen CK Bergen  
01.06.2014 Tour de Fjords Classic Turritt Stavanger SK    
08.06.2014 Hårfagrerittet Terreng CK Haugaland Tysvær  
11.06.2014 Ulven Tempo Landeveg VC CK Hennie Os  
14.06.2014 Fusa Grand Prix Rundbane Fusa Sykkel Fusa  
14.06.2014 Nordsjørittet Tur / terreng Dalane SK Eigersund  
15.06.2014 Gullfjellet Rundt Turritt DK Hennie / Fana IL Os / Bergen  
21.06.2014 Den Grøne Sløyfa Tur Voss SK Voss  
21.06.2014 Kraftrittet Turritt / terreng Suldal SK Suldal  
22.06.2014 Kraftrittet Turritt / landeveg Suldal SK Suldal  
04.07.2014 Jotunheimen Rundt Turritt Sogn CK Lærdal  
05.07.2014 Odda - Bø Tur / trim IL Skarpheding Odda  
05.07.2014 Lille Jotunheimen Turritt Sogn CK Loen  
05.07.2014 NM Masters Tempo Masters IF Frøy Sykkel Oslo  
06.07.2014 NM Masters Fellesstart Masters IF Frøy Sykkel Ås  
09.-13.07.2014 Tour de Hallingdal Tur      
16.08.2014 Steinsviksrittet Turritt / terreng Falkeid IL Sykkel Tysvær  
30.07.20 Hardingrittet - Sørfjorden Rundt Turritt IL Harding Ullensvang  
02.08.2014 Vats tempo og felles Alle klassar SK Haugaland Vats  
09.08.2014 Lysebotn - Bryne Tur Bryne CK Rogaland  
17.08.2014 Litledalsvatnet Rundt Trim IF Klypetussen Etne  
17.08.2014 Sykkel Rett Vest Tur - terreng Fana IL Sykkel Samnanger / Bergen  
17.08.2014 Stord Rundt Tur / Trim Stord SK Stord  
23.08.2014 Voss - Geilo Tur Bergen CK Voss / Geilo  
29.08.2014 Liatårnet Opp Alle klassar SK Sotra      
30.08.2014 Øygarden Sykkelfestival - Tjeldstø tempo Alle klassar CK Sotra Fjell  
30.08.2014 Øygarden Sykkelfestival - Sturerittet Alle klassar SK Sotra Øygarden  
30.08.2014 Øygarden Sykkelfestival - Øygardsrittet Alle klassar VC CK Sotra Øygarden  
06.09.2014 Fana 2 dg, Fana Tempo Alle klassar Fana IL Bergen  
06.09.2014 Fana 2 dg, Lønningenrittet Alle klassar Fana IL Bergen  
07.09.2014 Fana 2 dg, Ytrebygda Rundt Alle klassar Fana IL Bergen  
13.09.2014 Tysværrittet Tur CK Haugaland Tysvær  
18.09.2014 Etne Tempo Alle klassar VC IF Klypetussen Etne  
20.09.2014 Kattnakken Opp Tur / Trim Stord SK Stord  
26.09.2014 RM Bane Alle klassar Bergen CK Fana Stadion  
27.09.2014 RM Tempo Alle klassar Nordhordland SK Nordhordland  
28.09.2014 RM Felles Alle klassar Norhordland SK Nordhordland  
04.10.2014 Fanahytten Opp Landevei Fana IL Bergen